+

RegulaminZanim zgłosisz swojego bloga, zapoznaj się z regulaminem!

Regulamin dla zgłaszających  

1.Aby dodać swojego bloga do naszego katalogu, należy zgłosić go w zakładce tutaj. 
Oczywistym warunkiem jest, że przed zgłoszeniem umieścisz button katalogu na swoim blogu. Jeżeli takiego nie zauważymy, przez okres siedmiu dni zgłaszający ma czas, by uzupełnić brakujący obrazek. Jednak jeśli nie będzie żadnego odezwu z jego strony, zgłoszenie zostanie zignorowane. W przypadku wypełnieniu tego punktu, redaktor katalogu ma trzy dni na dodanie bloga do spisu. 
2. Informuj nas o zmianach/ zawieszeniach/usunięciach bloga.
Najlepiej pod ostatnim postem (komentarz). Chcemy by na katalogu panował porządek i każdy blog ma swoje miejsce. Jeśli jest zawieszony, bądź usunięty, będzie przeniesiony do innej kategorii. W żadnym wypadku nie będzie on usunięty ze spisu. 
3. Możesz dodawać ogłoszenia tematyczne. 
Wystarczy w komentarzu (pod najnowszym postem) napisać link do bloga, treść ogłoszenia i zalinkowany button. Postaramy się, jak najszybciej opublikować ogłoszenie na blogu. 
4. Nie wymagamy haseł. 
Jednak warunkiem zgłoszenia bloga jest publiczne obserwowanie Grafiki Na Gorąco
5. Tylko administrator! Nie autor, a tym bardziej osoba anonimowa
Przyjmujemy zgłoszenia tylko od osób zalogowanych. Komentarze dodane przez osobę anonimową zostaną, bez żadnej analizy usunięte. Natomiast blogi grupowe mogą zostać zgłoszone przez administratora. Nie będziemy oczywiście tego sprawdzać. Jednak tu liczymy na Waszą lojalność i mamy nadzieję, że będziecie tego przestrzegać.
6. Zgłaszając bloga do katalogu, zgadzasz się na udostępnianie Twoich prac w postach spisu, oczywiście podpisanych kredytem ;)

Formularz zgłoszeniowy

Nazwa autora:
Link do bloga:
Nazwa bloga:
Kategoria*:
Hasło**: 

Regulamin ogólny  

1. Nie obrażamy się!
To chyba najważniejszy punkt. Owszem, można skrytykować, wytknąć błędy, doradzić, lecz w taki sposób, były nie miało to wyrazu obraźliwego tylko pomogło w doskonaleniu się. Komentarze typy: "Twoje prace są paskudne! Zastanów się co ty tu w ogóle robisz!" nie są mile widziane na naszym katalogu. Chcemy by panowała tu rodzinna atmosfera. Doradzić-okej! Obrazić-absolutnie nie!
2. Spam, spam i jeszcze raz SPAM! 
Trochę wkurza, nie? Pewnie nikt z nas go nie lubi i my także go nie tolerujemy. Wiemy i rozumiemy, że każdy z nas chce mieć sławnego bloga, ale proszę nic na siłę. zresztą do tego powstał nasz katalog. Wystarczy, że zgłosisz swojego bloga do spisu, poprosisz o dodanie ogłoszenia i już! Teraz tylko musisz zachęcić swoimi pracami do zaglądania na Twojego bloga. A komentarze pod postami typu: "Zapraszam na mojego bloga!" są zakazane.
3. Uważaj na słownictwo.
Wulgaryzmy, używamy ich aż nad to (oczywiście nie mówię tu o wszytkich xD). Jednak prosimy, by nie używać ich na katalogu. Dziękujemy! ♥

Buttony* jeżeli prowadzisz bloga samemu wpisujesz prywatne, a jeśli współpracujesz z kilkoma autorami wpisujesz szabloniarnie
** chodzi nam tu o zdanie "Obserwuję publicznie katalog pod nickiem [twój nick] 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WS | x x.